Tarot Online

Dlaczego mężczyźni lubią kończyć w ustach?

Nie ulega wątpliwości, że seks stanowi jedną z form rekreacji. Zbliżeniom intymnym nie sposób odmówić również dobroczynnego wpływu na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Jedną form seksu jest seks oralny. Ten rodzaj zbliżenia między dwojgiem partnerów jest szczególnie atrakcyjny dla mężczyzn, chociaż przepadają za nim także niektóre panie. Finał seksu oralnego może być różny. Nie da się jednak ukryć, że panowie bardzo lubią mieć wytrysk w ustach.

Finał w ustach – dlaczego panowie za nim przepadają?

Jak już zostało wspomniane, panowie kochają kończyć w kobiecych ustach. Powodów takiego stanu rzeczy jest co najmniej kilka. Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że sam seks oralny daje już mężczyznom pewne poczucie władzy. Poczucie to może zostać pogłębione poprzez trzymanie partnerki za włosy lub przybranie przez kobietę pozycji klęczącej. Przed stosunkiem oralnym koniecznie należy ustalić gdzie dojdzie do wytrysku, bo nie wszystkie panie zgadzają się na to, aby ich partner skończył właśnie w ich ustach. Oprócz ust, mężczyzna może skończyć na piersi, na pośladki czy na twarz. Oczywiście jeśli partnerka wyrazi zgodę na finał w ustach, przez cały okres trwania stosunku oralnego mężczyzna będzie bardzo mocno podniecony. Świadomość, że skończy on w ustach swojej kobiety może nawet przyśpieszyć wytrysk. Warto mieć to na uwadze, bo dla niektórych może być to zaleta, a dla innych wada. Finał w ustach sprawia, że panowie czują się w pełni akceptowani przez swoje partnerki. Warto zaś zaznaczyć, że poczucie akceptacji jest dla mężczyzn szczególnie istotne. Bardzo możliwe, że jest ono dla nich znacznie ważniejsze niż dla kobiet.

Dlaczego mężczyźni lubią kończyć w ustach?

Seks oralny z finałem w kobiecych ustach jest więc szczególnie ważny dla panów, którzy mają problem z akceptacją siebie i niskim poczuciem wartości. Wytrysk w ustach partnerki daje mężczyznom również wspomniane już wcześniej poczucie władzy. Jak zaś wiadomo panowie lubią rządzić, a władza w sferze seksualnej podnieca ich bardzo silnie. Jeżeli mężczyzna uprawia seks z partnerką, z którym łączy go silna więź emocjonalna, zgoda kobiety na finał w ustach może być dla mężczyzny dowodem bezwarunkowej miłości. Regularne zbliżenia oralne z wytryskiem w ustach pogłębiają bliskość między obojgiem partnerów. Należy jednak pamiętać, że mowa tu o przypadkach, w których obie strony dobrowolnie godzą się na wspomniany rodzaj zbliżenia. Przymuszanie partnerki do tego, aby wyraziła zgodę na finał w ustach może zakończyć się ochłodzeniem wzajemnych więzi. Warto o tym pamiętać.