Tarot Online

Tatuaże dodadzą Ci seksapilu i podkręcą atmosferę w łóżku

Są różne powody dla których ludzie robią sobie tatuaże. Czasami to chęć po prostu wyróżnienia się, innym razem tatuaże mają dla danej osoby ogromną wartość, sentyment. A co gdyby zrobić tatuaż, aby dodać sobie seksapilu? Stać się atrakcyjniejszą dla partnera, czy też partnerki. Tatuaże są w stanie nawet podkręcić atmosferę w łóżku. Dlaczego by więc nie skorzystać z takiej możliwości?

Osoby z tatuażami są atrakcyjniejsze?

Zależy od naszego gustu, ale coraz większa ilość osób jest w stanie potwierdzić, że jeśli partner/partnerka mają chociaż jeden tatuaż, są od razu bardziej atrakcyjni. Ale w zasadzie dlaczego? Ciężko podać jeden powód. Nie da się tego zrobić. Nie ukrywajmy, mężczyzna, który ma tatuaż wydaje się być odważny. staje się bardziej męski i pociąga kobiety swoim wyglądem. A na mężczyzn tatuaże działają nawet bardziej niż na kobiety.

Dlaczego warto zrobić sobie tatuaż?

Dobranie odpowiedniego miejsca, wzoru i rozmiaru tatuażu może zniewalająco podkręcić atmosferę w sypialni. Dlaczego tego więc nie zrobić? O ile mężczyźni z tatuażami stali się czymś już niemal codziennym, to kobiety z chociaż jednym tatuażem mają znacznie więcej seksapilu. Przyciągają wzrok, którego nie da się tak łatwo oderwać.

Jest wiele sposobów, by na nowo rozpalić ogień w związku. Tylko czy ktoś, pomyślał że można po prostu pomyśleć o tatuażu? To nie jest takie oczywiste jak się wydaje.

Jak dobrać tatuaż?

Nie jest to takie proste. Zazwyczaj wybieramy tatuaż, bo ma coś symbolizować, podobać nam się i już. Jeśli jednak decydujemy się na tatuaż, który ma podkręcić atmosferę w łóżku dobrze jest się jednak zastanowić nad wzorem. Tu już pojawiają się schody. Jednak tatuaż ma podniecać drugą stronę, a nie odstraszać lub też bawić. Dobrze wybrać wzór, który będzie atrakcyjny i dla jednej i drugiej strony. To brzmi absurdalnie, że możemy to omawiać z partnerem, ale jednak w końcu robimy to by dodać sobie atrakcyjności prawda? Dlatego dobrym pomysłem jest uzgodnić to z nim lub też z nią. Miejsce jest równie ważne. Jeśli to nasz pierwszy tatuaż, wybierzmy takie, które nie będzie jednym z tych bardziej bolesnych. To mogłoby zniechęcić do robienia następnych.

Nie należy też przesadzać z takim podejściem. Nie za każdym razem tatuaż rozpali taki ogień w związku.

Podsumowując

Tatuaż jest doskonałym sposobem na dodanie sobie seksapilu i podkręcenie atmosfery w łóżku. Nie należy z tym przesadzać i dobrze rozważyć taką opcję, ale jeśli uważamy, że tatuaż może dodać nam pewności siebie warto rozważyć zrobienie go i to jak najszybciej. Bardzo seksowny i atrakcyjny dla płci przeciwnej jest szczególnie tatuaż na szyi!